[xoo_wsc_cart]

POLEROWNICA CLEAN 02


Urządzenie służy do polerowania (oczyszczania z pyłu poprodukcyjnego) kapsułek. Maszyna obowiązkowa dla każdego zakładu produkującego kapsułki twarde. Model clean 02 to nowo zaprojektowana ulepszona wersja polerownicy clean 01. Najważniejszą cechą tej polerownicy jest zamontowany moduł odrzutu uszkodzonych kapsułek, dzięki któremu łatwo oddzielić kapsułki wadliwe od w pełni jakościowego produktu.

Całkowicie nowa konstrukcja, w której szczotka polerująca jest umieszczona w metalowej tubie (jak na zdjęciu poniżej), a nie jak w starszych wersjach w siatce sprawia, że maszyna nie kleszczy kapsułek, można ją bardzo łatwo i szybko wyczyścić, świetnie nadaje się również do kapsułek z nadrukiem (nie niszczy nadruku).

Wersja clean 02 ulepszona została również pod względem systemu sterowania, dzięki dobrej jakości falownikowi regulacja prędkości jest precyzyjna i prosta. W połączeniu z wytrzymałym silnikiem, napędem na pasku synchronicznym, polerownica ta nadaje się do wykorzystywania w systemie długiej i ciągłej pracy.

Dane techniczne

SpecyfikajcaCLEAN 02
Wydajnośćdo 150 000 kapsułek / godzinę
Moc220V, 50Hz, 2A, 180W
Sprężone powietrze0,25 m3 / min 0,3 MPa
Wymiary (mm)800 * 550 * 1 000
Waga (kg)45
Zapytaj o cenę