[xoo_wsc_cart]

Kilka zdań o nas

Silver Partner to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w imporcie, dystrybucji oraz serwisie maszyn przemysłowych od czołowych producentów z Dalekiego Wschodu. Działając na rynku od 2012 roku, początkowo zaopatrywaliśmy wiodące fabryki w Polsce w drobne urządzenia przemysłowe. Z czasem nasza oferta została znacząco poszerzona, obejmując obecnie elektroniczne dyspensery taśm, etykiet i etykieciarki, maszyny farmaceutyczne, a także urządzenia do obróbki przewodów. Dzięki stałej współpracy z zagranicznymi producentami, dużemu doświadczeniu w logistyce importu oraz profesjonalnemu serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu, jesteśmy w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres maszyn, w tym tabletkarki, kapsułkarki, liczarki kapsułek i tabletek, blistrownice, powlekarki tabletek – drażetkarki, mieszalniki farmaceutyczne proszków, ampułkarki, włoskie maszyny do napełniania i zamykania, saszetkarki, maszyny farmaceutyczne, elektroniczne dyspensery etykiet, etykieciarki do butelek, puszek, słoików, maszyny do cięcia i odizolowywania przewodów kabli, a także maszyny do cięcia pasów i taśm.

Jesteśmy dumni z bycia oficjalnym przedstawicielem M.A.R. S.p.A – włoskiego producenta maszyn do napełniania i zamykania płynów, proszków dla przemysłu farmaceutycznego oraz kosmetycznego, z terenem działania obejmującym Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych najwyższej jakości maszynami przemysłowymi, oferując nie tylko sprzedaż, ale również kompleksowy serwis techniczny. Nasze biuro oraz magazyn znajdują się w Śliwicach, a serwis techniczny jest dostępny pod wskazanymi numerami kontaktowymi. Dla zainteresowanych leasingiem, oferujemy również taką możliwość współpracy.

Dla więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem lub odwiedzenie naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat naszej oferty oraz dane kontaktowe.